Tellimuse vormistamine.

Otsi toodet.
Otsi kauba teostatud valida vajaliku teema, klõpsates pealkirjad, mis asuvad üleval kodulehele. Edasi ilmub nimekiri kaubagruppide, mille abil on lihtsam leida õige detail. Pärast seda, kui Olete leidnud sobiva toote, saate tutvuda täielikku teavet selle kohta, vajutades kaupa.

 

Tarnetingimused.

Kauba tarne toimub 1-3 tööpäeva jooksul. Juhul, kui puudub kauba laos, saadetakse kiri aadressile e-posti teel, täpsustades kauba üleandmist.

 

Registreerimine ja kohaletoimetamine.

Kui Te soovite osta kaupa, vajutage nuppu "lisa ostukorvi", seejärel ilmub väike tahvel võimalusi: "jätka ostmist"ja "vormista tellimus".
Ostukorvis tellimuse näete kauba kogus ja kogumaksumus kõikide kaupade ankeedi registreerimine ( *kohustuslik) kättetoimetamine ja makseviisid. Vormistamisel kohaletoimetamine, tähelepanelikult täitke kõik vajalikud väljad. Kohaletoimetamise maksumus näed kohe pärast valimist kättetoimetamise viisist. Kohaletoimetamise tasu Eestis ei võeta, kui tellid üle 50 € Hind kohaletoimetamise Soome ja Rootsi arvutatakse vastavalt hinnakirjale transpordi firma.

 

Tasumine

Maksmine meie kataloogis toimub lihtsalt ja kiiresti. Valida sobival maksmise viis ( panga või krediitkaart, mis on nimetatud loetelus toodud) Kui Oma panga loendis pole, võtke palun meiega ühendust telefoni või e-posti teel. Pärast valiku panga, siis suunatakse lehele makse. Pärast makse saad meilt e-posti teel arve, mis tõendab edukas sooritamine tellimuse. Kui arve ei ole jõudnud, siis palun võtke meiega ühendust.